Технологія

Комплектація основного обладнання для автомийного комплексу “Auto Spa”

1) Контейнер технологічний: Порожній металевий контейнер з сендвічпанелі пристосований до установки основного обладнання мийки.

2) Основне устаткування: Включає в себе все обладнання яке встановлюється в технологічному контейнері (состеми підігріву води – котли AO Smith на газ або пелетние котел, теплообмінник, нассоси високого тиску Cat, колонки Structural для пом’якшення води, обладнання для демінералізації води Fleck і Vontron, електроніка EATON, система управління), а також пістолети високого тиску Lance P & A з власником, напірні рукава Semperit, що обертаються тримачі для шлангів з кутом обертання 360 °, пульти управління програмами миття на кожному посту. Базові 5 програми миття: 1) гаряча вода з порошком під тиском 105 бар, 2) ополіскування холодною водою, 3) ополіскування гарячою водою 4) гарячий віск, 5) блиск, сушка.

3) Металева конструкція мийки з дахом і підсвічуванням постів (каркас): Металевий каркас, стійки, балки, дах, підсвічування постів.

4) Фронтон даху (з графічним оформленням і підсвічуванням): Аттика – Рекламний алюмінієвий банер на рівні даху з підсвічуванням (встановлюється за бажанням клієнта).

5) Перегородки постів миття з графічним оформленням в дизайні Hydropress (з підсвічуванням): Подвійна (об’ємна) перегородка постів з графічним оформленням і підсвічуванням (встановлюється за бажанням клієнта).

6) Активна піна (додаткова програма для мийки): Додатковий пістолет для активної піни або щітка з вбудованим пристроєм подачі піни (встановлюється за бажанням клієнта).

7) Система оплати: 2 купюроприймача друкують чеки зі штрих кодом (вмонтовані в тех. Контейнер) + сканер (на панелі управління програмами мийки) на кожному посту.

8) Установка та підключення обладнання: На заздалегідь підготовленому майданчику (майданчик повинен бути складений відповідно до наданого технічним проектом).

9) Навчання: Навчання 2 працівників Інвестора стандартним процедурам пов’язаним з експлуатацією мийки.

10) Гарантія: 24 місяці.

Додаткове обладнання для автомийного комплексу AUTO-SPA

(встановлюється за бажанням клієнта).

1) Перегородки постів миття з графічним оформленням в дизайні Auto Spa: Одинарна брезентовий перегородка з графічним оформленням (встановлюється за бажанням клієнта).

2) Автоматика контролює підігрів підлоги на постах мийки (включення / вимикання постів при певній температурі): (встановлюється за бажанням клієнта).

3) Пристосування для миття килимків: (встановлюється за бажанням клієнта).

4) Пилосос для 2-х постів – 230V: (встановлюється за бажанням клієнта).

5) Пилосос для 2-х постів 380V: (встановлюється за бажанням клієнта).

6) Обприскування дисків коліс (на кожен пост окремо), додаткова програма миття з доп. пістолетом: (встановлюється за бажанням клієнта).

7) Обприскування від комах (на кожен пост окремо), додаткова програма миття з доп. пістолетом: (встановлюється за бажанням клієнта).