Наномийка

NANO-мийка від Kenotek™ – це ретельно перевірена технологія, що схвалена фахівцями в цій галузі. Вона дозволяє не лише зберегти, а й максимально регенерувати втрачений блиск та забезпечити захист лакофарбового покриття Вашого авто на тривалий час.Всі засоби що використовуються під час NANO-мийки Kenotek™ є екологічними, безфосфатними, не містять каустика та відповідають всім строгим Європейським стандартам якості (ISO 9001:2000 и GMP-Pharma) і тому не завдають шкоди не лише авто, а й його власнику та довкіллю.

Також, всі продукти NANO-мийки Kenotek™ сертифіковані VDA – Асоціацією автомобільної промисловості Німеччини, до складу якої входять Audi, Porsche, Volkswagen, Mercedes, що дає гарантію цілковитої безпечності продукції для будь-яких матеріалів та компонентів сучасних авто.

Доведено – авто, як і взуття, може розповісти про свого власника дуже багато, і якщо машина неохайна, брудна, недоглянута, це залишає погане враження про її господаря. Ми не зможемо відповісти на запитання яка марка автомобіля є кращою, але ми точно знаємо, як за ним потрібно доглядати. А чи знаєте ви, що правильна зовнішня мийка має складатись не менше ніж з трьох основних етапів, і лише тоді ваше авто буде виглядати бездоганно?!

 • 1 етап – попереднє миття активною піною; 
 • 2 етап – ручна мийка за допомогою губки полірувальним  NANO-шампунем;
 • 3 етап – нанесення NANO-воску та створення захисної оболонки лако-фарбового покриття.
 • Додаткові етапи:
 • 4 етап – обробка засобом для відновлення контрасту зовнішнього пластику та шин
 • 5 етап – обробка спеціальним кондиціонером внутрішніх пластикових панелей та шкіряного салону (якщо такий є)
 • 6 етап – витирання скла зовні та всередині спеціальним засобом з антизапотіваючим ефектом. 

Також обов’язковою процедурою NANO-мийки Kenotek™ є прибирання порохотягом та щіточками, від пилу.  А разом це – NANO-мийка від Kenotek™ !!! 

NANO-мийка від Kenotek™ – це саме те що потрібне для вашого авто, щоб мати неперевершений вигляд!
Чому саме NANO-мийка від Kenotek™?
Лако-фарбове покриття (надалі ЛФП) при розгляді під мікроскопом не є ідеально гладким, а має безліч пор та нерівностей в які забивається бруд. Перевага NANO-мийка від Kenotek™ у високій проникній здатності наночастинок, що на кожному з етапів виконують різні функції.

1. Попереднє миття активною піною 

На цьому етапі, розщеплюється та видаляється з поверхні автомобіля основна частина забруднення, а нано-частинки, видаляють бруд навіть з мікро-пор та мікро-подряпи. Цей процес, за рахунок збалансованої формули, є максимально безпечний для будь-якого ЛФП, включаючи керамічне покриття, рідке скло, NANO-кераміку, NANO-лак тощо, а також для нікельованих, хромованих, алюмінієвих деталей(за рахунок вмісту інгібіторів корозії), та деталей з гуми та пластику (оскільки не містить нафтових дистилятів та каустичної соди).

 •  Для досягнення максимальної ефективності, засіб потрібно змивати водою під високим тиском.
 • KENO 4000

2. Ручна мийка NANO-шампунем

На цьому етапі спеціальні нано-частинки, заповнюють мікропори та подряпинки, зменшуючи нерівності та роблячи поверхню максимально гладкою. Завдяки цьому відновлює колір та блиск ЛФП, з’являється глянцевий ефект, та дзеркальний відблиск.

ВАЖЛИВО! Для різних частин авто використовувати різні губки.

 • Змивається нано-шампунь водою під високим тиском. 
 • Сrystal Shampoo

3. Нанесення NANO-воску

Полімерний віск на основі нано-молекулярних сумішей, діє як консервант для лако-фарбового покриття відновленого нано-шампунем. Також нано-частинки воску остаточно заповнюють всі нерівності, зв’язуючись із нано-частинками попереднього етапу та ЛФП, та роблять його ідеально гладким завершуючи повну картину нано-мийки.
Окрім того NANO-частинки воску, утворюють стійку сітку на поверхні ЛФП (товщиною близько 0,15 мікрон), для захисту від зовнішніх факторів на тривалий час. Вона забезпечує: гідрофобність, захист від ультрафіолетового випромінювання, антистатичні властивості – все це надовго захищає автомобіль від агресивного впливу навколишнього середовища (бруду, абразивних частинок, солей, смол тощо), особливо взимку. 

Переваги і недоліки

При порівнянні звичайної безконтактної мийки і NANO-мийки від Kenotek™, виділимо та розберемо наступні переваги останньої:

 •  Візуальні:

– відновлення кольору та посилення блиску.

 • Тактильні:

– поверхня автомобіля стає гладкою та приємною на дотик, зникає шороховатіть.

 •  Практичні:

– нано-полімернийшар захищає від впливу зовнішніх факторів: бруду, дрібних абразивних частинок, солей, смол тощо, захищає ЛФП від вицвітання;

– ЛФП набуває антистатичних властивостей що перешкоджає налипанню пилу;

– при наступному митті бруд легко змивається;

– взимку суттєво зменшується налипання льоду;

– зменшується забруднення автомобіля в процесі експлуатації, за рахунок набуття ЛФП водовідштовхуючих властивостей.
Натомість звичайна мийка просто очищує від бруду.
Єдиним недоліком і NANO-мийки від Kenotek™, є те, що вона займає трішки більше часу ніж звичайне миття, адже для хорошого і тривалого результату кожен етап мийки має проводитись старанно і ретельно.

Лише ви обираєте – мити авто на звичайній мийці, чи доглядати за ним за допомогою NANOмийки від Kenotek™