NANO-мийка Kenotek™

NANO-мийка Kenotek™

NANO-мийка від Kenotek– це ретельно перевірена технологія, що схвалена фахівцями в цій галузі. Вона дозволяє не лише зберегти, а й максимально регенерувати втрачений блиск та забезпечити захист лакофарбового покриття Вашого авто на тривалий час.

Всі засоби що використовуються під час NANO-мийки Kenotek є екологічними,  безфосфатними, не містять каустика та відповідають всім строгим Європейським стандартам якості (ISO 9001:2000 и GMP-Pharma) і тому не завдають шкоди не лише авто, а й його власнику та довкіллю.

Також, всі продукти NANO-мийки Kenotek сертифіковані VDA – Асоціаціяєю автомобільної промисловості Німеччини, до складу якої входять Audi, Porsche, Volkswagen, Mercedes, що дає гарантію  цілковитої безпечності продукції для будь-яких матеріалів та компонентів сучасних авто.

    

Доведено – авто, як і взуття, може розповісти про свого власника дуже багато, і якщо машина неохайна, брудна, недоглянута, це залишає погане враження про її господаря.

Ми не зможемо відповісти на запитання яка марка автомобіля є кращою, але ми точно знаємо, як за ним потрібно доглядати. А чи знаєте ви, що правильна мийка має складатись з трьох етапів, і лише тоді ваше авто буде виглядати бездоганно?

 • перший крок – попереднє миття активною піною;
 • другий крок – ручна мийка NANO-шампунем;
 • третій крок – нанесення NANO-воску.

А разом це – NANO-мийка від Kenotek
NANO-мийка від Kenotekце саме те що потрібне для вашого авто, щоб мати неперевершений вигляд!

1. Попереднє миття активною піною

На цьому етапі, за допомогою безконтактної мийки активною піною, делікатно видаляється забруднення навіть з пор та подряпин, так що при цьому поверхня залишається абсолютно неушкодженою.

Цей процес є максимально безпечний для будь-якого покриття, включаючи керамічний захист, рідке скло, NANO-кераміку, NANO-лак тощо, та видаляє навіть сильні забруднення.

 • KENO 4000,
 • CARGO 3700

2. Ручна мийка NANO-шампунем

—На цьому етапі за допомогою нано-шампуня і ручного полірування відбувається відновлення лакофарбового покриття, згладжуються і маскуються мікроподряпини,
відновлюється блиск покриття.

ВАЖЛИВО! Для різних частин авто використовуються окремі губки. Змивається шампунь водою під високим тиском.

 • Polymer foam Polish
 • Сristal Shampoo
 • Super Polish
 • Omega ultra foam

3. Нанесення NANO-воску

На цьому етапі наноситься  полімерний віск на основі нано-молекулярних сумішей, що діє як консервант для лако-фарбового покриття, заповнює всі мікроподряпини та пори, роблячи поверхню гладкою та створюючи дзеркальний блиск.

NANO-частинки, що входять до складу воску, на поверхні утворюють стійку сітку (товщиною 0,15 мікрон), для захисту від зовнішніх факторів на тривалий час.
Вона забезпечує гідрофобність, захист від ультрафіолетового випромінювання, та надовго захищає автомобіль від агресивного впливу навколишнього середовища (бруду, абразивних частинок, солей, смол тощо), особливо взимку.

 •  Platinum Wax
 • Polymer Hard Wax

Переваги і недоліки NANO мийки

Якщо порівнювати звичайну безконтактну мийку і NANO-мийку від Kenotek, то переваги останньої видно неозброєним оком:

 • посилення кольору і блиску, та консервація лакофарбового покриття;
 • захист від УФ, вигорання та зовнішніх факторів: бруду, абразивних частинок, солей, смол тощо;
 • легке подальше очищення від бруду та льоду;
 • лакофарбове покриття набуває антистатичних, гідрофобних та брудовідштовхуючих властивостей, що значно полегшує процес наступного очищення, обмежуючи його просто змиванням водою без додаткових хімічних засобів.

Натомість звичайна мийка просто очищує від бруду. Що стосується фінансової сторони питання, то прості підрахунки вказують, що при митті автомобіля двічі-тричі на місяць (при ціні одного миття 150 грн) ви витрачаєте 300-450 грн на місяць.

Натомість при використанні і NANO-мийки від Kenotek ви витрачаєте 300 грн на миття і 30-60 грн, для того щоб просто змити бруд водою без використання хімії – 280-310 грн на місяць.

Єдиним недоліком і NANO-мийки від Kenotek, є те, що вона займає трішки більше часу ніж звичайне миття, адже для хорошого і тривалого результату кожен етап мийки має проводитись старанно і ретельно.
Проте, якщо взяти до уваги що ви економите час на наступному митті, то все не так однозначно.

Лише ви обираєте – мити авто на звичайній мийці, чи доглядати за ним за допомогою NANO-мийки від Kenotek

Проведемо розрахунок вартості засобів, які використовуються на одне миття

  Партнерська програма

1. Просування проекту, через FM радіо “Львівська хвиля”, організація вікторини з подарунковими сертифікатами на безкоштовну Нано-мийку.
2. Просування проекту через соцмережі (Facebook, Instagram , Youtube тощо)
3. Бонусна програма лояльності для партнерів.
4. Скеровування потенційних роздрібних клієнтів, на мийки партнерів
5. Забезпечення рекламними  матеріалами (інформативні листівки, брендований банер Кенотек).

social position

Поділитись цією новиною у соцмережах

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *